خبری خبری .

خبری

تابلو برق اتوماتیک آبیاری

ویژگی ها و قابلیت های قابل ارائه تاثیر مستقیم بر قیمت واترجت صنعتی خواهد داشت. همچنین انواع دستگاه کارواش صنعتی دارای این ویژگی می توانند ماده شوینده را تحت فشار پایین یا بالا پاشش نمایند. قیمت کارواش تمام اتوماتیک باتوجه به ویژگی ها و تجهیزات آن بسیار مناسب می باشد. انرژی جنبشی بالای جریان آب پرفشار خارج شده از دستگاه کارواش صنعتی مبنای عملکرد این دستگاه در کاربردهای مختلف آن بوده و بنابراین ساختار کلی مدل های متفاوت مشابه می باشد. 3. آبرسانی به گیاهان، گل ها و محصولات در زمان های دقیق که موجب افزایش بازدهی و همچنین افزایش مشهود کیفیت در آنها می شود. به منظور افزایش سهولت حمل و جابجایی دستگاه کارواش فشار قوی ، اکثر واترجت ها به صورت چرخ دار تولید شده و بسته به ابعاد خود با ترولی های دو یا چهار چرخی عرضه می شوند. شیلنگ فشار قوی دستگاه واتر جت صنعتی که در مدل های صنعتی فولاد بافت است شعاع عملیاتی دستگاه را افزایش می دهد. دستگاه های کارواش صنعتی یا واتر جت صنعتی بر اساس فشار کاری به سه گروه تقسیم می گردند. از فشار کاری ۱.۵ تا ۵ بار بهره می برد.

دسته اول دستگاه های نیمه فشار قوی هستند که فشار کاری آنها کمتر از 250 بار است. پمپ 100 بار را میتوان با برق تک فاز و الکتروموتور 3 اسب راه اندازی نموده و استفاده کرد. اما باید توجه داشت که عموماً این پمپ به وسیله الکتروموتور 1400 دور راه اندازی می شود. به این ترتیب پس از راه اندازی و قرار دادن باتری ها درون تایمر بهکو شما میتوانید دستگاه تان را تنظیم کنید و تا شروع آبیاری بعدی منتظر بمانید. در لوله آبیاری قطره ای دریپر دار، قطره چکان ها با فاصله های معین توسط شرکت سازنده بر روی لوله آبیاری قرار گرفته شده است. نوارتیپ هایی که داخل آنها قطعاتی شبیه به دریپر یا قطره چکان تعبیه شده. آبیاری قطرهای به این صورت است که آب از یک شبکه با لولهای با فشار کم پخش شده و از طریق قطره چکان از خاک خارج میشود. اما یک نوع دیگر از کارواش ها کارواش صنعتی می باشد، همانگونه که از اسم این کارواش ها نیز مشخص است این کارواش ها برای صنایع کاربرد دارد، البته باید توجه داشت که این کارواش ها به دو صورت می باشد، دسته ی اول کارواش صنعتی کوپله ی فابریک می باشد که به صورت پکیج و به صورت وارداتی وارد کشور می شود ولی قیمت این پکیج کارواش قیمت بالای می باشد، نوع دیگر از این کارواش های صنعتی کارواش های کوپله ی فابریک شرکت جامکو صنعت می باشد که در این نوع از کارواش های صنعتی پمپ کارواش به یک الکتروموتور متصل شده و الکتروپمپ کارواش از طریق متصل کننده هایی به شاسی وصل شده و که شاسی دارای چرخ می باشد، بعد از اتصال به شاسی متعلقات دستگگاه مانند شیلنگ و لانسر به دستگاه متصل شده و کارواش صنعتی کوپله شده ی داخل مونتاژ می گردد.

کارواش از نظر اندازه و کارکرد به چند دسته تقیسم می شود، دسته ی اول کارواش خانگی می باشد: کارواش خانگی همان گونه که از اسم این کارواش ها مشخص است برای مصارف خانگی استفاده می شود و از نظر اندازه و قیمت در سطح مناسبی قرار دارد، این کارواش ها با توجه به قیمت و کاربرد بالا در هر خانه ی جایگاهی ویژه ی به خود اختصاص خواهد داد، دسته ی دوم از کارواش ها کارواش خودرویی می باشد، این کارواش ها با توجه به اینکه فشار بالاتری را به خود اختصاص داده می تواند در شست و شوی خودرو و ماشین آلات صنعتی مورد استفاده قرار گیرد، البته باید توجه داشت که این کارواش ها در دو نوع الکتریکی و بنزینی قابل ارائه می باشد و با توجه به این در برخی مناطق دسترسی به برق شهری یا برق مورد نیاز از طریق ژنراتور سخت می باشد، توصیه می گردد که از کارواش خودرویی با سوخت فسیلی استفاده گردد. این دستگاه های واتر جت صنعتی قدرتمند برای کاربرد در شرایط سخت و سنگین صنعتی ایده آل هستند اما با توجه به استفاده از موتورهای احتراقی در آنها، استفاده از این نوع دستگاه کارواش صنعتی یا واتر جت صنعتی در فضاهای بسته یا فاقد سیستم تهویه مناسب توصیه نمی شود و چون سطح صدای بالاتری در مقایسه با مدل های الکتریکی دارند بهتر است در محیط های مسکونی و تجاری از آن ها استفاده نشود.

این نوع پمپ ها در ابعاد بزرگ و قدرتمند و سه فاز می باشند. با خرید کارواش صنعتی می توانید از آن در شستشوی سطوح کف، دیوار ها، ماشین آلات، تجهیزات و قطعات استفاده نمایید. این محصول دارای ابعاد استاندارد و قطعات تشکیل دهنده فنی باکیفیت است که به صورت دقیق و عالی نیاز های همگان را به خوبی تأمین می کند. پمپ کارواش دارای پیستونهای سرامیکی است که باید برای استفاده از سیالات با دمای بالا حتماً بررسی و انتخاب شود. دو فاکتور بسیار مهمی که باید در هنگام کارکرد دستگاه کارواش یا واترجت صنعتی در نظر گرفته شود دبی یا سرعت و فشار آب می باشد. به همین دلیل باید از ورود آب به داخل محفظه و کیت های الکترونیکی آن جلوگیری کنید. تایمرهای با مخزن مناسب برای آبیاری گلدانهای داخل خانه مناسبند و برای آبیاری باغچه حتما به شیر آب یا تانکر با ظرفیت بالا نیاز دارید. در تایمرهای آبیاری دیجیتال، معمولا از یک صفحه دیجیتالی بزرگ و کاربردی استفاده میشود. این بخش توسط موتور متصل به کارواش فشار قوی به حرکت در آمده و آب ورودی فشار ضعیف را به آب فشار قوی تبدیل می کند. در مقابل اگر فشار آب تولید شده توسط کارواش فشار قوی بیش از میزان مورد نیاز باشد می تواند سبب آسیب دیدگی و تخریب سطح گردد.

تابلو برق اتوماتیک آبیاری


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ساعت: ۰۵:۴۲:۴۸ توسط:آزیتا بلاگ موضوع: نظرات (0)